1/36
Villa for 8 personer med balkon/terrasse
10,0
Fantastisk
- 8 Personer
- 3 Soveværelser
- 3 Badeværelser
- 120 m²
- Villa
- Kæledyr ikke tilladt
- Privat pool
- WiFi
Køkkenapparater til rådighed
Tilbered lækre måltider i et køkken med komfur, ovn og køleskab
Dyk lige ned i det
Køl af i din private pool.
Problemfri parkering
Der er gratis parkering på stedet.
Fantastisk udsigt
Du kan nyde den fantastiske udsigt fra dette hjem.
Snart fuldt booket. Vi anbefaler, at du bestiller snart.
Køkkenapparater til rådighed
Tilbered lækre måltider i et køkken med komfur, ovn og køleskab
Dyk lige ned i det
Køl af i din private pool.
Problemfri parkering
Der er gratis parkering på stedet.
Fantastisk udsigt
Du kan nyde den fantastiske udsigt fra dette hjem.
Hvis du leder efter en luksusvilla, der garanterer dig privatliv, fred og ro og stor komfort, har du fundet den! Denne nybyggede villa Leona med privat, opvarmet swimmingpool har en stor parkeringsplads foran huset og har i stueetagen et fuldt udstyret køkken og en hyggelig opholdsstue med sovesofa, hvor 2 personer kan overnatte.
Der er også et værelse med to enkeltsenge og badeværelse med bruser i stueetagen.
På første sal er der to dobbeltværelser.
Hvert værelse har sit eget badeværelse med bruser.
Selvfølgelig er der ved poolen liggestole og bedst af alt en grill, og dertil et stort bord og stole, så du kan nyde maden og selskabet til sent om aftenen.
Hus ID CTPO285
Der er også et værelse med to enkeltsenge og badeværelse med bruser i stueetagen.
På første sal er der to dobbeltværelser.
Hvert værelse har sit eget badeværelse med bruser.
Selvfølgelig er der ved poolen liggestole og bedst af alt en grill, og dertil et stort bord og stole, så du kan nyde maden og selskabet til sent om aftenen.
Hus ID CTPO285
Živogošće ligger i den sydlige del af Makarska Riviera ved foden af Biokovo. Det består af tre små, uafhængige steder ved kysten: Porat, Mala Duba og Blato. Živogošće er et ægte lille turiststed, kendt for sine utallige smukke strande.
Makarska er en af de mest berømte turistdestinationer på den kroatiske kyst, attraktiv for sine naturlige og klimatiske karakteristika, et mangfoldigt turisttilbud og gæstfrie værter. For en uforglemmelig ferie anbefaler vi, at du besøger den gamle bydel med hovedgaden Kalalarga og utallige charmerende pubber, vinbarer, restauranter og gallerier. Hovedtorvet med Sankt Markus-kirken, omgivet af gamle bygninger og med udsigt over et af de smukkeste bjerge, Biokovo.
Du bør heller ikke gå glip af bjerg- og naturparken Biokovo, hvis du planlægger et besøg i Makarska. Du kan tage på en organiseret tur med en minibus, med en privat bil eller, hvis du er til sport og rekreation, kan du vandre, men selvfølgelig ikke før du har konsulteret parkens informationskontor i Makarska. Det seneste projekt i Biokovo er et hesteskoformet udsigtspunkt uden for klippen med en glasflade til at gå på, kaldet Skywalk. Det ligger i den sydvestlige del af Biokovo Naturpark ved siden af info-centret, i en højde af 1228 meter.
Også, begræns dig ikke til kun én strand. Hele Makarska Riviera er fyldt med store strande, små, skjulte bugter, som du skal udforske. Om sommeren tilbyder byen også et rigt underholdningsprogram kaldet Makarska Summer. Anmod om et program med begivenheder for den ønskede periode.
For mere information og hjælp til at planlægge din ferie, er du velkommen til at kontakte os. Vi vil med glæde hjælpe dig og give dig de bedste råd om, hvad du skal besøge!
Om ejendommen
Pool
Privat
WiFi
Parkering på grunden
Aircondition
TV
Have
Privat
Opvaskemaskine
Vaskemaskine
Privat
Soveværelser
Soveværelser 1
1 Enkeltseng
Soveværelser 2
1 Kingsize seng
Soveværelser 3
1 Kingsize seng
Hvor du skal bo

Udforske kort
Husregler
- Check ind: Fra 16.00 til 00.00
- Check ud: Indtil 10.00
- Husdyr ikke tilladt
Godt at vide
- Velegnet til børn
Anmeldelser
10,0
Fantastisk
Brillant - Gastgeber -Haus
10,0
René M., okt. 2025, Deutschland 🇩🇪
Hervorragend
10,0
Silvia A., okt. 2021
Super Villa mit bester Abendaussicht. Wir haben es genossen auch wenn im Dorf Mitte Oktober ausser dem Laden alles zu war.
Hervorragend
10,0
Krystian C., aug. 2019
Das Haus ist super und der Gastgeber war auch sehr nett und hilfsbereit.

Croatia Tours Makarska
Vores verificerede partner Croatia Tours Makarska administrerer din reservation.
9,9 / 10 Gennemsnitlig bedømmelse
Øjeblikkelig bookingbekræftelse
Brug for hjælp?
Du finder svarene på ofte stillede spørgsmål her.
Fandt du ikke den rette bolig?
Fortsæt søgningForm fremtiden for Holidu og tjen op til €30
Deltag i vores brugertestfællesskab og deltag i et 30-minutters videoopkald for at dele dine indsigter og forbedre din oplevelse!
